Integracyjny Dzień Patrona w klasach I - III „Razem i wesoło”

Poranne zajęcia w klasie minęły pod znakiem przygotowywania pomponów, układania powitanek klasowych lub okrzyków dopingujących, czytaniu tekstów o dzieciństwie małego Stefcia, czy też śpiewaniu piosenek o nim.

Następnie na sali gimnastycznej po uroczystym gromkim powitaniu odbyły się zabawy ze współzawodnictwem. W drużynach mieszanych reprezentujących klasy odbyły się wyścigi z balonami, układano hasło metodą głuchego telefonu, przerzucano woreczki ze swojego podwórka , podawano piłkę w tunelu, układano portret Patrona z puzzli.
   Na zakończenie wykonano wspólnie w klasach rysunkową ramkę do portretu Patrona i poczęstowano się ulubionym ciastem Kard. Stefana Wyszyńskiego – szarlotką przygotowaną przez rodziców.
     Ponadto w ramach tego święta uczniowie klas II i obu trzecich rozpoczęli rozgrywki miniturniejów szachowych, które w finale wyłonią klasowych mistrzów.
      Dzień był pełen niezapomnianych wrażeń. Zapraszamy do fotorelacji.

M. Graca, K. Saran - Kozak