Dziennik elektroniczny

Kolejne czynności do zakładania konta rodzica/opiekuna w dzienniku elektronicznym:

1. wpisz/wklej  adres poniższy w pasek adresu przeglądarki internetowej (ale nie w pasek wyszukiwarki np. google.pl)

2. Po pojawieniu się strony dziennika, kliknij w zielony przycisk "zaloguj się"

3. Pojawia się okno "Logowanie", w oknie logowania kliknij w "Załóż konto"

4. Pojawia się okno "Tworzenie konta", w oknie "Tworzenie konta" należny wpisać swój adres e-mail podany do szkoły

5. Potwierdzić, że nie jest się robotem (mogą wystąpić dodatkowe pytania w postaci odgadywania obrazków)

6. następnie klikamy w zielony przycisk "Wyślij wiadomość."

7. zajrzeć na swoja pocztę e-mail, odnaleźć wiadomość z VULCANA (wiadomość może być w SPAMIE lub POWIADOMIENIAch)  i  wykonać podane polecenia potwierdzające założenie konta w tym wprowadzić dwukrotnie swoje hasło o długości min. 8 znaków w tym z ma być jedna duża litera, jedna mała litera i jedna cyfra w dowolnej konfiguracji, hasło nie może zawierać imienia  ani nazwiska użytkownika.

przykładowe poprawne hasła to:

wlazKotek1

WLAZkotek3

wlazKotek2

Z powodów formalnych hasło musi być zmieniane raz na 30 dni o czym przypomni system

Powodzenia!

Administrator dziennika